PILOS · 250 g
PILOS · 250 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
14,99 zł
|
Po terminie
od do
Od pon., 27.04 do sob., 2.05
|
cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 416 kJ / 388 kcal |
| Tłuszcz | 34,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21,7 g |
| Węglowodany | 0,5 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 25,4 g |
| Sól | 2 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.