Mleczna Dolina · 1 l
Mleczna Dolina · 1 l
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,85 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 06.04.2026
|
Cena za 1 opakowanie
|
|
na 100 ml
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 210 kJ / 50 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 4,8 g |
| w tym cukry | 4,8 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 3,3 g |
| Sól | 0,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.