Pilos · 1 L
Pilos · 1 L
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,79 zł
2,19 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 06.04.2026
|
Cena za 1 opakowanie
|
|
na 100 ml
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 35-37 kcal (149-155 kJ) |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 4,7-5,1 g |
| w tym cukry | 4,7-5,1 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 3,0-3,3 g |
| Sól | 0,10 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.