Mleczna Dolina · 11
2,69 zł
Mleczna Dolina · 11
2,69 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,99 zł
2,69 zł
|
od do
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 47 kcal |
| Tłuszcz | 2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1.3 g |
| Węglowodany | 4.3 g |
| w tym cukry | 4.3 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 3 g |
| Sól | 0.1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.