Tarczyński · 90 g
5,99 zł
Tarczyński · 90 g
5,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
6,79 zł
5,99 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1531 kJ / 369 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,8 g |
| Węglowodany | 6,2 g |
| w tym cukry | 0,8 g |
| Białko | 23 g |
| Sól | 3,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od konkretnej partii produktu. Zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.