7,99 zł
7,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
16,65 zł
7,99 zł
|
od do
OD 27.04 DO 28.04
|
Limit łączny w okresie promocji - 5 kg na konto Moja Biedronka.
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 128 kcal |
| Tłuszcz | 3.50 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | - |
| Węglowodany | 0.40 g |
| w tym cukry | - |
| Błonnik | - |
| Białko | 24.00 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.