od 6,90 zł
od 6,90 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
9,65 zł
6,90 zł
|
od do
OD 27.04 DO 28.04
|
Limit dzienny 3 kg na kartę Moja Biedronka.
|
|
|
|
22,90 zł
6,90 zł
|
od do
ważne do 28.04
|
Limit dzienny 3 kg na kartę Moja Biedronka.
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 226 kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8.5 g |
| Węglowodany | 1 g |
| w tym cukry | 0.8 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 15 g |
| Sól | 1.9 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.