Kraina Wędlin · 550 g
6,82 zł
Kraina Wędlin · 550 g
6,82 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
13,64 zł
6,82 zł
|
od do
ważne do 28.04
|
Limit dzienny 4 szt. na kartę Moja Biedronka.
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 228 kcal / 955 kJ |
| Tłuszcz | 18 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,9 g |
| Węglowodany | 1,2 g |
| w tym cukry | 1,2 g |
| Błonnik | 0,6 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 1,8 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.