Kraina Wędlin · 120 g
4,99 zł
Kraina Wędlin · 120 g
4,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
6,65 zł
4,99 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 485 kcal |
| Tłuszcz | 41 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Węglowodany | 2.4 g |
| w tym cukry | 1.4 g |
| Błonnik | 1.3 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 3 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.