6,99 zł
6,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
6,99 zł
|
od do
PONIEDZIAŁEK – WTOREK 27.04-28.04
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 211 kJ / 211 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 19 g |
| Sól | 0,12 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od konkretnego produktu i sposobu jego przygotowania; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.