RIO MARE · 2 x 160 g
RIO MARE · 2 x 160 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
18,49 zł
15,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 9.05
|
cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 200 kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Węglowodany | 9,5 g |
| w tym cukry | 2,0 g |
| Błonnik | 2,5 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od konkretnej partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.