Barilla · 1 kg
9,69 zł
Barilla · 1 kg
9,69 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
11,49 zł
9,69 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
przy zakupie 2 sztuk
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1485 kJ / 350 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 3,5 g |
| Błonnik | 3 g |
| Białko | 12,5 g |
| Sól | 0 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.