Pastani · 500 g
4,59 zł
Pastani · 500 g
4,59 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
4,59 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK, PRZY ZAKUPIE 2 SUPERCENA
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 659 kJ / 156 kcal |
| Tłuszcz | 1,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 26 g |
| w tym cukry | 1 g |
| Błonnik | 5,6 g |
| Białko | 7,1 g |
| Sól | 0,02 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.