PASTANI · 500 g
PASTANI · 500 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 358 kcal |
| Tłuszcz | 1.6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 3.8 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 15 g |
| Sól | 0.0175 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.