54,90 zł
Stek wołowy z łopatki i krzyżówki to kawałek mięsa ceniony za swój intensywny smak i soczystość. Łopatka wołowa, z której często pozyskuje się steki typu "flat iron", jest znana z delikatnej marmurkowatości i dobrej kruchości po odpowiednim przygotowaniu. Mięso z krzyżówki, czyli z części zwanej również krzyżową, jest soczyste i ma idealną zawartość tłuszczu, co sprawia, że doskonale nadaje się do smażenia i grillowania. Oba te elementy, odpowiednio przygotowane, dostarczają wyjątkowych doznań kulinarnych.
Promocje w sklepach
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
59,90 zł
54,90 zł
|
od do
|
- |
Najniższa cena w ostatnich 14 dniach
Wartości odżywcze
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 700 kJ / 167 kcal |
| Tłuszcz | 9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 0,15 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.