GRILL&FUN · 400 g
GRILL&FUN · 400 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
11,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
- |
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 248 kJ / 1029 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Węglowodany | 2,7 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 14 g |
| Sól | 1,9 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.