29,99 zł
29,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
29,99 zł
|
od do
ważne do 28.04
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 766 kJ / 183 kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5.2 g |
| Węglowodany | 1.2 g |
| w tym cukry | 0.5 g |
| Błonnik | 0.6 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 1.57 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.