Befoodie · 3,00 zł/100 g
29,99 zł
Befoodie · 3,00 zł/100 g
29,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
29,99 zł
|
od do
ważne do 28.04
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 123 kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 14.4 g |
| w tym cukry | 0.3 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 26 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.