Kraina Mięs · 200 g
7,29 zł
Kraina Mięs · 200 g
7,29 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
8,15 zł
7,29 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1027,5 kJ / 237 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Węglowodany | 0,5 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 3 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.