RZEŹNIK · 1 kg
RZEŹNIK · 1 kg
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
21,99 zł
8,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
|
|
|
21,99 zł
8,99 zł
|
Po terminie
od do
Od poniedziałku, 27.04 do 28.04
|
Limit: 3 kg na kupon.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 205 kcal |
| Tłuszcz | 14,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,92 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 18,8 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.