Dobrusia · 500 g
1,89 zł
Dobrusia · 500 g
1,89 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,45 zł
1,89 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
drugi 44% taniej, przy zakupie 2 sztuk
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1530 kJ / 361 kcal |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Węglowodany | 73,4 g |
| w tym cukry | 1,2 g |
| Błonnik | 3,3 g |
| Białko | 10,8 g |
| Sól | 0 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.