PASTANI · 500 g
2,29 zł
PASTANI · 500 g
2,29 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,99 zł
2,29 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 353 kcal |
| Tłuszcz | 1.5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 4.1 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 13 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.