PASTANI · 250 g
2,89 zł
PASTANI · 250 g
2,89 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,15 zł
2,89 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1490 kJ / 351 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 3,5 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,01 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.