RZEŹNIK · 1 kg
RZEŹNIK · 1 kg
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
| Brak zarejestrowanych promocji dla tego produktu. | ||||
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 97 kcal |
| Tłuszcz | 1.5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 0.2 g |
| w tym cukry | 0.2 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 21 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.