Kraina Mięs · 200 g
8,99 zł
Kraina Mięs · 200 g
8,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
9,99 zł
8,99 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 765 kJ / 183 kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Węglowodany | 0,5 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0,7 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.