Sos Płomienny marki Roleski to intensywna kompozycja dla miłośników wyrazistych smaków, bazująca na aromatycznym sosie pomidorowym. Jego charakterystyczną ostrość nadają papryczki habanero i jalapeño, a dymna nuta dodaje głębi. Sos ten doskonale podkreśla smak mięs z grilla, burgerów, pizzy, makaronów oraz dań kuchni meksykańskiej, a także może służyć jako baza do marynat lub dipów.
Promocje w sklepach
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
5,99 zł
|
Po terminie
od do
Od poniedziałku, 27.04
|
- |
|
Najniższa cena w ostatnich 14 dniach
Wartości odżywcze
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 606 kJ / 143 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 33 g |
| w tym cukry | 29 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 1,1 g |
| Sól | 2,6 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.