Sos Wild West marki Roleski to kremowy sos majonezowy z dodatkiem sosu BBQ i musztardy, inspirowany smakami amerykańskiego Zachodu. Charakteryzuje się lekko słodkim, wędzonym smakiem i aromatem. Doskonale komponuje się z daniami mięsnymi, burgerami, kanapkami oraz potrawami z grilla, nadając im wyrazisty charakter. Skład sosu opiera się na oleju słonecznikowym, z dodatkiem wędzonej soli i cukru, co podkreśla jego unikalny profil smakowy.
Promocje w sklepach
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
5,99 zł
|
Po terminie
od do
Od poniedziałku, 27.04
|
- |
|
Najniższa cena w ostatnich 14 dniach
Wartości odżywcze
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1773 kJ / 428 kcal |
| Tłuszcz | 37 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Węglowodany | 23 g |
| w tym cukry | 21 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 1,7 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.