JACK DANIEL'S · 280 g
JACK DANIEL'S · 280 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
19,99 zł
|
Po terminie
od do
Od poniedziałku, 27.04
|
- |
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 943 kJ / 222 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 53 g |
| w tym cukry | 50 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 1 g |
| Sól | 2 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.