Basia · 1 kg
3,39 zł
Basia · 1 kg
3,39 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
4,39 zł
3,39 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK, max 4 szt. na klienta
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1447 kJ / 341 kcal |
| Tłuszcz | 1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 71,7 g |
| w tym cukry | 2,4 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0,0 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.