Plony Natury · 1 kg
1,69 zł
Plony Natury · 1 kg
1,69 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
1,95 zł
1,69 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK, max 4 szt. na klienta
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 346 kcal |
| Tłuszcz | 1.1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 71.00 g |
| w tym cukry | 0.50 g |
| Błonnik | 3.00 g |
| Białko | 11.00 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.