Plony Natury · 1 kg
4,89 zł
Plony Natury · 1 kg
4,89 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
5,79 zł
4,89 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK, max 4 szt. na klienta
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 335 kcal |
| Tłuszcz | 2,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 69,9 g |
| w tym cukry | 1,5 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.