GRILL&FUN · 100 g
GRILL&FUN · 100 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,69 zł
2,29 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
Limit: 4 kg na paragon.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1150 kJ / 275 kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| Węglowodany | 15 g |
| w tym cukry | 2 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 14 g |
| Sól | 1,5 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.