RZEŹNIK · 1 kg
RZEŹNIK · 1 kg
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
14,99 zł
9,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
Limit: 5 kg na paragon.
|
|
|
|
14,99 zł
9,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
Limit: 5 kg na paragon.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 592 kcal |
| Tłuszcz | 61 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | - |
| Błonnik | - |
| Białko | 12 g |
| Sól | 2,2 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.