RZEŹNIK · 500 g
RZEŹNIK · 500 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
12,99 zł
9,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
Limit: 4 opak. na paragon.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 182 kcal |
| Tłuszcz | 11,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Węglowodany | 0,2 g |
| w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 18,8 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.