Tarczyński · 90 g
4,54 zł
Tarczyński · 90 g
4,54 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
4,54 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
- |
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1856 kJ / 441 kcal |
| Tłuszcz | 24 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Węglowodany | 35 g |
| w tym cukry | 3,5 g |
| Błonnik | 5,5 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 1,8 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.