Krakus · 250 g
9,08 zł
Krakus · 250 g
9,08 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
12,99 zł
9,08 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 503 kcal |
| Tłuszcz | 43 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 2 g |
| w tym cukry | 1 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 3.5 g |
Podane wartości są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od konkretnej partii produktu. Zawsze sprawdzaj etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.