GRILL&FUN · 300 g
GRILL&FUN · 300 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
13,99 zł
10,49 zł
|
Po terminie
od do
Od poniedziałku, 27.04 do 28.04
|
cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 260 kcal |
| Tłuszcz | 21 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,6 g |
| Węglowodany | 1,4 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 15 g |
| Sól | 1,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.