Nestle · 350 g
11,49 zł
Nestle · 350 g
11,49 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
13,59 zł
11,49 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
DRUGI 30% TANIEJ, KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1713 kJ / 406 kcal |
| Tłuszcz | 8,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Węglowodany | 72,3 g |
| w tym cukry | 23,8 g |
| Błonnik | 6,4 g |
| Białko | 7,4 g |
| Sól | 0,66 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.