Vitanella · 500 g
6,29 zł
Vitanella · 500 g
6,29 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
7,49 zł
6,29 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 376 kcal / 1575 kJ |
| Tłuszcz | 2,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 73,9 g |
| w tym cukry | 24,4 g |
| Błonnik | 7,6 g |
| Białko | 9,5 g |
| Sól | 0,22 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.