Nestle · 375 g
9,79 zł
Nestle · 375 g
9,79 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
11,29 zł
9,79 zł
|
od do
ważne do 06.04.2026
|
PRZY ZAKUPIE 2 SZTUK, KAŻDA Z 2 SZTUK
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1595 kJ / 377 kcal |
| Tłuszcz | 2,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | - |
| Węglowodany | 74,4 g |
| w tym cukry | 22,1 g |
| Błonnik | 8,1 g |
| Białko | 8,4 g |
| Sól | 0,17 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdź informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.