RIO MARE · 7 x 80 g
RIO MARE · 7 x 80 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
34,99 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 9.05
|
- |
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1667 kJ / 403 kcal |
| Tłuszcz | 37 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 17 g |
| Sól | 1,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.