RIO MARE · 100 g
RIO MARE · 100 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
9,99 zł
8,49 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 9.05
|
cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. lub wielokrotności 2 opak.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 982 kJ / 237 kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Węglowodany | 4 g |
| w tym cukry | 0,1 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 2 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.