TARG RYBNY LIDLA · 100 g
TARG RYBNY LIDLA · 100 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
| Brak zarejestrowanych promocji dla tego produktu. | ||||
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 831 kJ / 199 kcal |
| Tłuszcz | 12 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 22 g |
| Sól | 0,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.