Szlachecki · 500 g
5,89 zł
Szlachecki · 500 g
5,89 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
6,65 zł
5,89 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
KAŻDA Z 2 SZTUK, DRUGI 22% TANIEJ
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1555 kJ / 367 kcal |
| Tłuszcz | 3.1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 3.4 g |
| Błonnik | - |
| Białko | - |
| Sól | 0.03 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.