RZEŹNIK · 380 g
RZEŹNIK · 380 g
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
15,99 zł
12,49 zł
|
Po terminie
od do
ważne do 28.04
|
Limit: 4 opak. na ofertę.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 214 kcal / 898 kJ |
| Tłuszcz | 15 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,9 g |
| Węglowodany | 0,7 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 19 g |
| Sól | 0,65 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.