Gusto Bello · 500 g
4,89 zł
Gusto Bello · 500 g
4,89 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
11,58 zł
4,89 zł
|
od do
ważne do 30.04
|
przy zakupie 2 sztuk
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1475.7 kJ / 348 kcal |
| Tłuszcz | 1.1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 3.5 g |
| Błonnik | 3 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0.01 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu. Zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.