99,90 zł
Mięso z polędwicy wołowej to wysokiej jakości kawałek mięsa, ceniony za swoją delikatność i kruchość. Jest to jeden z najbardziej pożądanych elementów wołowiny, idealny do przygotowania steków. Polędwica wołowa charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu i intensywnym, ale subtelnym smakiem. Doskonale nadaje się do smażenia na patelni, grillowania lub pieczenia, zachowując soczystość przy odpowiednim przygotowaniu.
Promocje w sklepach
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
129,90 zł
99,90 zł
|
od do
|
- |
Najniższa cena w ostatnich 14 dniach
Wartości odżywcze
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 700 kJ / 167 kcal |
| Tłuszcz | 9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 22 g |
| Sól | 0,1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.