GRILL&FUN · 1 kg
GRILL&FUN · 1 kg
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
19,99 zł
15,99 zł
|
Po terminie
od do
Od poniedziałku, 27.04 do 28.04
|
Limit: 3 opak. na paragon.
|
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 144 kcal |
| Tłuszcz | 7.8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | - |
| Węglowodany | 1.9 g |
| w tym cukry | - |
| Błonnik | - |
| Białko | 16 g |
| Sól | - |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.