Mleczna Dolina · PET1L
3,19 zł
Mleczna Dolina · PET1L
3,19 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,69 zł
3,19 zł
|
od do
|
- |
na 100 ml
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 205 kJ / 49 kcal |
| Tłuszcz | 2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1.2 g |
| Węglowodany | 4.8 g |
| w tym cukry | 4.8 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 3 g |
| Sól | 0.1 g |
Podane wartości odżywcze są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj informacje na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.