od 4,99 zł
od 4,99 zł
| Sklep | Cena | Obowiązuje w dniach | Warunki i uwagi | |
|---|---|---|---|---|
|
|
6,99 zł
4,99 zł
|
od do
PONIEDZIAŁEK – WTOREK 27.04-28.04
|
Z KARTĄ LUB APKĄ MOJA
|
|
|
|
69,90 zł
49,90 zł
|
od do
ważne do 28.04
|
max 4 szt. na klienta
|
na 100 g
| Składnik | Wartość |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 220 kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | - |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0,12 g |
Podane wartości są orientacyjne i mogą się różnić w zależności od partii produktu; zawsze sprawdzaj etykietę na opakowaniu.
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy - napisz pierwszy.